EV / DAİRE VEYA İŞYERİ İLAÇLAMA FİRMASI SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Eviniz veya işyeriniz en çok bulunduğunuz ortamların başında gelmektedir. Evinizde veya işyerinizde bir ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, aradığınız firmalarda yapılacak olan işin fiyatından önce bakmanız gereken bazı kriterler mevcuttur.

İlaçlama firmasının seçerken öncelikli olarak ilaçlama ruhsatının olup olmadığını, geçerli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Sağlık bakanlığı tarafından denetim altında olmayan sözde firmalar sağlığınızı hiçe sayarak sadece para kazanmak için evinizi veya işyerinizi kimyasallarla doldurabilmektedirler.

Doğa Pest Kontrol, Sağlık bakanlığı tarafından verilmiş olan eğitimleri almış, gerekli yetki belgelerine sahip firmamız konusunda uzman ekibi ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

EV İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

İlaçlama yapılacak olan alanda kullanılacak olan ilaçlar sadece böcek ve türlerine etki yapmakta olup, ev veya işyerinizde bulunan hiçbir eşyaya zarar vermemektedir. İlaçlama işlemi gerçekleştikten sonra herhangi bir şekilde evinizi/işyerinizi temizlemeye gerek duyulmamaktadır. Bu yüzden ilaçlama işlemi bittikten sonra evinizi/işyerinizi rahat bir şekilde kullanabilir, böceklerden kurtulmuş olursunuz.

Ev veya işyeri ilaçlamasında özel teknolojilere sahip makineler kullanılarak ilaçlama işlemi sağlanmaktadır. İlaç püskürme aparatları sayesinde ilacın ulaşmadığı bir alan kalmamaktadır. Ev veya işyerinizi ilaçlatmaya ihtiyaç duyduğunu her an sizlere en iyi hizmeti en güvenilir şekilde müşteri memnuniyetine uygun olarak sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

NELERDE HİZMET VERİYORSUNUZ?

Şuanda profesyonel ekibimiz ile birlikte İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçelerine semt ve mahallelerine sorunsuz bir şekilde aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Sizlerde ev veya işyeriniz için ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Bizlere günün her saati 0537 376 77 56 telefon numarasından ulaşabilir, Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

EV / DAİRE / İŞYERİ İLAÇLAMA FİYATLARI

Evinizde, Dairenizde veya işyerinizde ilaçlama hizmeti almak istiyorsunuz? Ancak araştırdığınız kadarı ile ne kadar ücret ödeyeceğinizi bilemiyor musunuz?

Yapılacak olan hizmetin sabit olarak bir fiyatı bulunmadığından dolayı, işlemin sağlanacağı yerin görülmesi ve ardından fiyatlandırılma yapılması çok daha doğru olacaktır.

İlaçlama fiyatlarımızı öğrenmek için bizleri arayabilir, gerekli bilgileri ilettikten sonra yaptıracağınız işlemin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bizlere 7 gün 24 saat boyunca 0537 376 77 56 telefon numarasından ulaşabilir, whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

TIKLA WHATSAPP'TAN BİLGİ AL