Fare İlaçlama Hizmeti

Evinizde işyerlerinizde veya yaşam alanlarınızda ortaya çıkan fareleri görmeniz endişe ve panik yapmanıza sebebiyet verebilmektedir. Fareleri gözle görebileceğiniz gibi, fare dışkısı veya kokusu hoş olmayan bir idrar kokusu hissetmeniz durumunda yaşam alanlarınızda farelerin yaşaması mümkün olabilir. Bu durumda profesyonel olarak fare kontrolü hizmeti almanız, yaşam alanlarınızda bulunan farelerden kurtulmanız için etkili ve hızlı bir yol olacaktır.

Profesyonel olarak fare ilaçlaması uygulamaları ile farelerin eşyalarınıza, mülkünüze maddi olarak hasar vermelerini önleyebilir, aynı zamanda bu kemirgenler tarafından yayılarak insan sağlığını tehlikeye atarak insan vücudunda oluşturabilecekleri hastalıklara karşı korunabilirsiniz. Fareler kablo çiğneyerek yangınlara sebebiyet verebilmektedir. Cam veya metali fareler kemirememektedir. Ancak fareler beton dahil her şeyi kemirebilmektedir.

Yaşam alanlarınızda yaşayan fare veya fareleri yaşamak oldukça zor bir iştir. Fare istilasını kontrol etmek için kurulan fare tuzakları tek başına veya tekrarlayan fare istilasını kontrol altına alabilmek için yeterli olmayacaktır. Bu durumda kalmanız durumunda yapacağınız ilk adım profesyonel fare ilaçlama firmasından fare kontrol hizmeti almanız gerekmektedir. Profesyonel fare çözümü sayesinde yaşam alanlarınızda bulunan farelerin tamamen çıkarılması ve tam olarak kontrol altına alınması garanti edilebilmektedir.

Fare İlaçlaması, konusunda yılların bilgi ve birikimine sahip olan İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının tüm semtlerine ve mahallerine yıllardır sorunsuz hizmet sunmuş olan, Doğa Pest Kontrol firması olarak Fare ilaçlama konusunda kullanmış olduğumuz yeni nesil ilaçlar, uygulamalar ile fare ve kemirgenlerin tek bir ısırık ile ölümcül dozu almasını sağlayarak, hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. Fare ilaçlama konusunda en uygun fiyatlarla ve garantili olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Doğa Pest firması olarak Fare ilaçlaması için kullandığımız ilaçlar, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bu yüzden firmamızın yaptığı fare ilaçlaması uygulaması son derece güvenli bir uygulamadır.

Doğa Pest Kontrol firması olarak fare kontrolü sağlayarak, etkili ve güvenilir çözümler sunmakta ve sizlerin yaşam alanlarınızda güvenle yaşamanızı sağlar.

Fareler ile Mücadele Nasıl Sağlanmalıdır?

  • Farelerin beslenebileceği tüm beslenme alanları, giriş noktaları belirlenerek ortadan kaldırılmalıdır. Gıda, yiyecek, içecek maddeleri kesinlikle dışarıda bırakılmamalıdır.
  • Çöp kovalarının kapakları kapalı tutularak, mutfak tezgâhı, lavabo ve mutfak zemini alanları temiz tutulmalı, farelerin girebileceği tüm olası giriş yerleri kapatılmalıdır. Var ise çatlaklar, delikler ve yarıklar, çelik veya beton ile kapatılması gerekmektedir.
  • Boru ve gaz hatları gibi kurutucu deliklerindeki kalem büyüklüğündeki delikler farelerin geçişine izin verebilmektedir, bu göz ardı edilmemeli ve gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir.
  • Yaşam alanlarında özellikle evlerde fare ile mücadele, tekniklerinde kullanılan tuzaklardan yemlere kadar birçok değişik şekilde yapılabilmektedir. Fare tuzakları insanlar ve evcil hayvanlar için doğru bir şekilde konumlandırılmamış ise tehlikeli olabileceğini unutmayınız.
  • Fareleri yakalamak için kurulan fare tuzaklarından birisi de yapıştırıcı tuzağıdır. Bu tuzağın etkili olabilmesi için uygun bir şekilde konumlandırılmış olması gerekmektedir.
  • Canlı fare yakalama tuzaklarında ise yakalayan kişinin, yakalanan kemiricileri imha etmesi gerekmektedir.
  • Fare istasyonu ile fare yakalaması gerçekleştirilmesi durumunda istasyonların doğru noktalara yerleştirilmesi gerekmektedir.
  • Fare tuzaklarının kullanımı bilgi gerektirdiğinden ötürü,  fareleri yakalayabilmek için fare alışkanlıklarını ve davranışlarını bilmek gerekir. Son teknoloji ilaçlara ve tekniklere sahip Doğa Pest Kontrol firması uzman ekibi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Fare İlaçlama konusunda 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bilgi ve hizmet alabilirsiniz.


Fareler Yaşam Alanlarınızda Bulunan Eşyalarınıza Zarar Verir

Fareler, yapıları gereği ışığı sevmezler. Işığı sevmeyen bu kemirgen hayvanlar geceleri ortalıkta dolanmayı oldukça çok sevmektedirler. Yaşam alanlarımızda bulunan mobilyalardan, ahşap aksamlara, dolaplarımızda bulunan giysilere kadar birçok eşyayı kemirmekte ve kullanılamaz hale getirmektedirler.

Yaşam alanlarımızda bulunan farelerden kurtulmak için çeşitli yöntemler denesek te bu kemirgen hayvan türünden kurtulmak oldukça zordur. Fareler doğurganlıkları sayesinde çok fazla sayıda üreyebilen kemirgen hayvan türlerindendir.

Binaların duvarları, alçı ile kapatılan alanları, çimento olsa bile bu alanlardan fareler kemirgenlikleri dolayısı ile kendilerine geçiş alanı oluşturabilmektedirler. Yaşam alanlarına ulaşan fareler birçok ev, işyeri ve diğer yaşam alanında yaşayan insanların yaşamalarını zorlaştırabilmektedirler.

Kemirici dişleri sayesinde hiç durmadan yaşam alanları içerisinde dolaşabilen farelerin, yaşam alanlarınızda olmasını istemiyor ve kurtulmak istiyorsanız, bu konuda uzmanlaşmış Doğa Pest Kontrol firmamız ile iletişime geçerek, fare ilaçlama hizmetini garantili bir şekilde en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

 PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

Anadolu ve Avrupa yakasında geniş hizmet ağı ile hizmet veren Doğa Pest Kontrol firması olarak kemirgen kontrolü, fare ilaçlama konusunda en iyi hizmeti, garantili bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Fare İlaçlama fiyatlarımız ve Fare ilaçlama çözümleri için bizlere 0537 376 77 56 telefon numaramızdan ulaşabilir aynı zamanda Whatsapp üzerinden bizlere yazabilirsiniz.

TIKLA WHATSAPP'TAN BİLGİ AL