PİRE NEDİR? NEDEN OLUŞUR?

Pireler vücut yapıları gereği, diğer böcek türlerinden ve haşere oranla daha farklı şekilde ilaçlaması gerçekleştirilmektedir. Pire, üreme sağlayabilmek için kana ihtiyaç duymaktadır. Pirelerin yaşam biçimleri, parazitler ile benzerlik göstermektedir. Pire ilaçlaması, konusunda uzmanlaşmış bir firma veya kişi tarafından yapılması gereken bir husustur. Çünkü pire ilaçlaması hijyen ve profesyonellik gerektirmektedir.

Pirelerin vücut yapıları çok fazla yassı olduğundan dolayı, diğer canlılardan kolay bir şekilde ayırt edilebilmektedirler. Yaşam alanlarınızda, ev veya işyerlerinizde evcil hayvan besliyorsanız ve bulunduğunuz ortamda pirelerle karşılaştıysanız, bu durumun en büyük sebebi beslediğiniz hayvanlardan kaynaklanmaktadır.

Diğer böcek türlerinden farklı olarak pirelerin vücutlarının iki yanından da basık şekilde olması sebebiyle en iyi sıçrama özelliğine sahip pirelerin Dünyada değişik hastalıkların bulunması konusunda rektörlük yaptığı da bilinmektedir.

Pire tek çeşit olmakla birlikte halk dilinde toz piresi de denilmektedir.

PİRE İLAÇLAMA NASIL YAPILIR?

Doğa Pest Kontrol firması olarak; Pire ilaçlaması hizmeti sunulmadan önce, pire ilaçlaması yapılacak ortamın doğru ve detaylı olarak analizinin yapılması gerçekleştirildikten sonra pire türünün tespit edilmesi, yapılacak olan pire ilaçlama uygulaması için gerekli aşamalardan en önemlisidir. Ortam koşulları, pire türü ve alan büyüklüğü hesaplanarak yapılacak olan uygulama için ilaç ve ekipmanların belirlenmesi gerekmektedir.

Bireysel olarak yapılan pire ilaçlamaları, etkili olmamasının yanı sıra zaman, maddi kayıp ve en önemlisi zehirlenme ihtimalinin olması yüksektir. Pire ilaçlaması için profesyonel yetkinliğe sahip firmadan hizmet alınması çok önemlidir.

Pire ilaçlaması hizmetini bir firmadan almadan önce, ilgili firmanın sağlık bakanlığı tarafından verilmiş olan yetki belgelerinin gerçek olup olmadığının kontrolünü yapmanız gerekmektedir. Doğa Pest Kontrol firması olarak yılların tecrübesine sahip firmamız, personellerimiz ise alanında uzman ve ilaçlama konusunda sağlık bakanlığı tarafından sunulan tüm eğitimlere katılarak sertifika sahibi olmuşlardır.

GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

Bahar mevsimi gelmesi ile birlikte özellikle Mayıs ayı, pire ve haşerelerin en çok çoğaldığı zaman olarak bilinmektedir. Pireler çok hızlı üreyebilen haşerelerin başında gelmektedir.

Bu yüzden pire ilaçlama konusunda, pire istilasına maruz kalmadan pire ilaçlaması yaptırmak en doğrusu olacaktır. Pire ilaçlaması yapılmadan önce ilaçlama yapılacak olan ortamda evcil hayvan bulunuyor ise veteriner hekime götürüp kontrol sağlattırmak da pire ilaçlaması için ilk aşamaların başında gelmektedir. Pire ilaçlaması uygulamasının hassas ve dikkatli bir şekilde yapılması oldukça kıymetlidir. Sıcağı çok seven pireler yorgan, koltuk araları gibi alanlara yerleşerek, giysilerin üzerinde barınabilmektedirler. Bu yüzden pire ilaçlama hizmetinin doğru bir şekilde eksiksiz yapılması, uygulama yapılan alanda pire probleminin tekrar yaşanmamasını sağlayacaktır.

Doğa Pest Kontrol firmamız garantili ve uygun fiyatlı hizmeti ile pire ilaçlama hizmetini en doğru şekilde sizlere sunarak, pire istilasının önüne geçmektedir. Sizde garantili olarak pire ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

PİRE İLAÇLAMA KONUSUNDA UZMAN EKİBİMİZE GÜVENİN

Pire ilaçlaması konusunda Beykoz’da bulunan firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallerine sorunsuz ve garantili olarak hizmet sunabilmektedir. Profesyonel ekibi sayesinde en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunan Doğa Pest Kontrol firması aynı gün içerisinde Pire İlaçlama hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Pire ilaçlama hizmeti için bizleri arayabilir, Whatsapp numaramızdan yazabilirsiniz.

PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI

Pire ilaçlama fiyatını belirleyen birçok husus bulunduğundan dolayı, pire ilaçlaması için net olarak verilebilecek bir fiyat bulunmamaktadır. Pire ilaçlama fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizleri arayabilir, Whatsapp hattımızdan yazabilir veya e-mail gönderebilirsiniz.

TIKLA WHATSAPP'TAN BİLGİ AL