Zararlılarla Mücadele

Doğa Pest Control zararlılarla mücadele uygulamaları, arındırma sistemi kapsamında, tüm zararlıları içermektedir. Uygulamalarımızda spesifik her zararlı türü için farklı koruyucu önlemler gerçekleştirilmektedir. Doğamız için gerekli, hedeflenmeyen ve yararlı canlılara zarar vermeyecek, doğal dengeleri bozmayacak uygulamalar ana hedefimizdir.

Teknisyenlerimizin, denetim ekiplerimizin ve şirketimizin tüm operasyon ve işlemleri uluslararası yazılı standartlarımıza uygun olarak sürdürülmektedir. Bu yazılı standartlar çerçevesinde Doğa Pest Control uygulama alanlarında faaliyet gösterdiği standart hizmetler vermektedir. Yazılı standartlarımız, bizlere uygulamalarımızda standartları ve bütünlüğü sağlamaktadır.

Uygulamalarımızda maksimum başarı hedefi, hiçbir zararlının olmayacağı ortamları sağlamak ve bunu belgelemektir. Bu amaca yönelik olarak hizmet verilen müşteriler denetlenmekte, standartlarımız yerinde kontrol edilmekte ve gerekli fiziksel önlemler, hijyen ve sanitasyona yönelik öneriler getirilmektedir. Bu faaliyetler sonucunda, gereklilikleri yerine getirmiş firmalar ve hiç bir zararlının olmadığı ortamlar "PEST FREE" olarak belgelendirilmektedir.

TIKLA WHATSAPP'TAN BİLGİ AL