Kartal Haşere İlaçlama Hizmetleri

Kartal haşere ilaçlama hizmetleri, her türden haşerelerle etkili, sistematik ve doğru bir şekilde mücadeleyi mümkün kılar. İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan bahçe, iş yeri, büro, laboratuvar, konut gibi alanlarda yapılan ilaçlama çalışmaları; insan sağlığını tehdit eden haşerelerin ortamdan uzaklaştırılması ve etkinliğinin sonlandırılması amacıyla oldukça titiz bir şekilde yapılır. Sertifika sahibi çalışanlardan oluşan uzman ekip ile yapılan çalışmalar, oldukça etkilidir ve hijyenik ortamların oluşmasını sağlar.

İlaçlama Hizmetlerinde Uzman Desteği Sizlerle

İlaçlama çalışmaları her dönem oldukça önemli olsa da özellikle son zamanlarda haşerelerin artış göstermesi nedeniyle çok daha fazla talep görmektedir. Bu nedenle ilaçlama çalışmalarının teknolojik ekipmanlar, etkili ürünler ile sistematik bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kartal haşere ilaçlama hizmetleri kapsamında, genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen ilaçlama çalışmaları efektif bir şekilde gerçekleştirilir:

  • Farklı yöntemler kullanılarak özellikle yoğun bir sirkülasyona uğrayan kapalı alanlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılır. Restoranlar, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, iş yerleri ve konutlar; bu tür çalışmalara ihtiyaç duyulan alanlar arasında yer almaktadır. Etkili bir dezenfeksiyon çalışması için ozon, nano gümüş ve klor olmak üzere yenilikçi yöntemler tercih edilmektedir. Bu yöntemlerin her biri, ortamda bulunan ve çeşitli hastalıklara neden olan virüs, bakteri vb. mikroorganizmaların ortamdan arındırılmasını mümkün kılar.
  • Kartal haşere ilaçlama hizmetleri kapsamında yer alan çalışmalardan bir diğeri de pire ve uyuz böceklerinin yaşam alanlarından uzaklaştırılmasıdır. Pireler, oldukça küçük kan emici canlılar olarak tanımlanabilir. Hızlı bir şekilde üreyebilen pireler; veba, tifüs başta olmak üzere ciddi alınması gereken sağlık sorunlarına neden olur. Uyuz böceği ise cilt üzerinde yerleşerek kaşıntı ile cilt yüzeyinde tahrişe neden olan bir canlıdır. Uyuz ve pirelerden etkisinin sonlandırılması için titiz, planlı ve sistemli ilaçlama çalışmaları gerçekleştirilir. Ortamda bulunan pire ve uyuz böceklerinin tespit edilebilmesi için ortam derinlikli bir şekilde analiz edilerek ilaçlama yapılır.
  • Tavan araları, duvar çatlakları, zemin, bodrum gibi alanlarda yaşayan tahta kurularının ısırması sonucu mide bulantısı, titreme vb. belirtiler görülür. İnsan yaşantısını olumsuz bir şekilde etkileyen hastalıklara sebebiyet veren tahta kuruları, etkili ürünler kullanılarak yaşam alanlarından uzaklaştırılmakta ve bu tür canlıların etkinliği sonlandırılmaktadır.
  • Akrep, fare, karınca, pire, çıyan, sinek, kene gibi canlılar; bulundukları ortamda yaşayan kişilere çeşitli hastalıklar bulaştırır. Kene ısırması Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığına yol açarken sinekler; sıtma, nil humması gibi çok ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Kartal haşere ilaçlama hizmetleri ile ortamda bulunan kemirgenlerin etkinliği sonlandırılır. 

İnsan Sağlığına Zarar Vermeyen Biyosidal Ürünler ile Etkili Temizlik

İnsan sağlığı söz konusu olduğunda özellikle kapalı alanlarda sterilizasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Sirkülasyonun yoğun bir şekilde devam ettiği kapalı alanlarda bulunan mikrop, bakteri vb. mikroorganizmalar; kısa sürede çoğalarak enfeksiyon olmak üzere pek çok sağlık sorununa sebebiyet verir.

Kartal haşere ilaçlama hizmetleri kapsamında, etkili ilaçlama çalışmaları için Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanan ürünler kullanılır. Biyosidal ürünler, akciğerli canlılara; yani evcil hayvanlar ve insanlara zarar vermez. Ciğersiz canlılar üzerinde etkili olan bu tür ürünler, ilaçlama çalışmalarının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Doğa Pest Kontrol ile Uluslararası Standartlara Uygun İlaçlama Çalışmaları

Sertifika sahibi çalışanlardan meydana gelen uzman ve deneyimli ekibi ile ilaçlama çalışmalarında bulunan Doğa Pest Kontrol, gelişmiş bir hizmet sunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak için 0537 376 77 56 telefon numarası üzerinden veya WhatsApp aracılığıyla bizimle iletişim kurabilir, profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz.