Şişli Haşere İlaçlama Hizmetleri

Şişli haşere ilaçlama hizmetleri, belirli zamanlarda özellikle kapalı alanlarda sıklıkla görülen ve insan sağlığını tehdit edecek hastalıklara yol açabilen haşerelerin etkisi hale getirilmesini amaçlar. Tahta kuruları, böcekler başta olmak üzere haşereler; Kırım Kanamalı Kongo Hastalığı, mantar hastalıkları, tifüs gibi hastalıklara neden olabilir. Bu hastalıkların her biri oldukça ciddidir. Bu nedenle daha çok konutlarda ve iş yerleri gibi kapalı alanlarda düzenli aralıklarla ilaçlandırma çalışmaları yapılmalıdır. Şişli haşere ilaçlama hizmetleri, yaşam alanlarında yer alan ve insan ile evcil hayvan sağlığını olumsuz etkileyen haşerelerle doğru ve etkili bir mücadeleyi mümkün kılar.

Uyuz ve Pire İstilalarında Derinlikli İlaçlama Hizmeti

Uyuz böcekleri, halk arasında bu isimle bilinse de bilimsel adı Sarcoptes scabieidir. Hem insan hem de köpekte uyuza yol açan uyuz, çeşitli hastalıklara sebebiyet verebilir. Uyuz bulaşan insanda görülen uyuz hastalığı; ciddi bir kaşınma ile karakterize edilen bir cilt hastalığıdır. Bunun yanı sıra cilt yüzeyinde kesikleri andıran yaralara da neden olur.

İnsan sağlığını olumsuz etkileyen pireler de uyuz gibi cilt üzerinde çeşitli hastalıklara neden olur. Kan emici kanatsız bir canlı olan pireler, genellikle köpek ve kedilerin bulunduğu yerlerde görülür. Hem pire hem de uyuz böcekleriyle doğru ve planlı bir mücadele, yaşam alanlarının çok daha hijyenik olmasını sağlayacaktır. Şişli haşere ilaçlama hizmetleri kapsamında, akciğerli canlılara herhangi bir zararı bulunmayan ve Sağlık Bakanlığı ile Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanan biyosidal ürünler kullanılmaktadır. Uyuz ve pirelerin bulunduğu alanlar detaylı bir şekilde ilaçlanarak ortamda uyuz ve pirenin varlığı sonlandırılmaktadır.

Her Türden Kapalı Alanda Çok Özel Dezenfeksiyon Çalışmaları

Dezenfeksiyon çalışmaları her dönem oldukça önemlidir. Fakat daha çok koronavirüsün yaygınlaştığı dönemlerde kapalı alanların tamamında yapılmaya başlanmıştır. Şişli haşere ilaçlama hizmetleri çalışmaları içerisinde yer alan dezenfeksiyon işlemleri, insan nüfusunun fazla olduğu toplu taşıma araçları, konutlar, iş yerleri, alışveriş merkezleri, gıda üretim merkezleri gibi alanlarda gerçekleştirilir. Uluslararası standartlara uygun bir şekilde yapılan çalışmalar sayesinde ortamda bulunan ve uygun koşullar altında üreyen mikrop, bakteri, virüs gibi mikroorganizmaların etkisi sonlandırılır.

Kemirgenlerle Mücadele Profesyonel ve Uzman Desteği

Şişli haşere ilaçlama hizmetleri dahilindeki çalışmalardan bir diğeri de kemirgenlerin kontrol altına alınmasıdır. Fare, akrep, çıyan, uyuz böceği, kene, karınca, kalorifer böceği, sinek; uygun ekipman ve ürünler kullanılarak yaşam alanlarından uzaklaştırılır. Kemirgenler tarafından yayılan hantavirüsler, hemorajik ateş ve böbrek sendromuna neden olabilir. Ayrıca özellikle iş yerlerinde fare gibi kemirgenlerin bulunması, çok önemli belge ve ekipmanların zarar görmesi anlamına gelir.

Tahta Kurularının Etkilerini Sonlandıracak Çalışmalar

Kan emici bir canlı olan tahta kuruları, bir insandan diğerine hastalık bulaştırabilir. Şişli haşere ilaçlama hizmetleri kapsamında tahta kurularının yer aldığı duvar çatlakları, duvar kağıtları, yatak örtüleri, kuş yuvaları, zemin çatlakları gibi alanlarda ilaçlama çalışmaları gerçekleştirilir. Sertifikalı uzmanlar tarafından yapılan çalışmalar sayesinde tahta kurularının bulunduğu alanlar ilaçlanır, ortamda tahta kurusu varlığına son verilir.

Güvenilir ve Uzman Desteği Her Yerde Sizlerle

Şişli haşere ilaçlama hizmetleri, çok daha yaşanılabilir ortamların oluşmasını hedefler. Doğa Pest kontrol uzman ekipleri, uluslararası standartlara uygun olacak şekilde, insan sağlığına zararı bulunmayan ürünleri kullanarak her ortamda ilaçlama çalışmaları yapmaktadır. Sizler de Doğa Pest Kontrol hizmetlerinden yararlanmak için WhatsApp üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra 0537 376 77 56 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilir, arzu ettiğiniz hizmet için talep oluşturabilirsiniz. Tek seans ya da birkaç seans ile ortamdaki haşerelerin etkinliğini yok etmekte, çok daha temiz ve steril yaşam alanları oluşturmaktayız.